آریزو 8: شاهکاری از طراحی شکوهمند و تجربه لوکس

فضای داخلی آریزو 8 ویترینی از تکنولوژی روز است. سیستم پخش عطر در فضای کابین، احتمالا اولین جلوه لوکس از این محصول است که به محض ورود، سرنشینان را مجذوب می‌کند. داشبورد مینیمالیستی آریزو 8 دارای دو صفحه LCD 12.3 اینچی است که به عنوان مرکز فرماندهی عمل می‌کنند. نمایشگرهای آن‌ها که اطلاعات خودرو، رسانه و مسیر را نشان می‌دهد، در مقابل فرمان دی-کات و شیفتر دنده، کنتراستی خیره کننده دارد و در کنار کیفیت عالی چرم به کار رفته، به کابین خودرو سبکی شیک و مدرن می‌دهد. پرتوهای 64 رنگ نور که تا ردیف عقب امتداد یافته اند هاله‌ای از آرامش را به همراه دارند و به نحوی طراحی شده‌اند که رنگ آنها برای مطابقت با حالت های رانندگی و ریتم موسیقی، تغییر می‌کند.

به طور کلی با توجه به امکانات رفاهی که هر نیازی را در نظر گرفته، ای بسا سرنشینان سرحال، سرزنده و شادتر از زمانی که سفر خود را آغاز کردند به مقصد برسند. آریزو 8 نشان دهنده اوج یک سدان لوکس است. فضای داخلی آریزو 8 گواهی بر تعهد فونیکس به ارائه خودروهای استثنایی فراتر از انتظارات است. جایی که در آن شکوه، راحتی و فناوری در کنار هم قرار می گیرند تا یک تجربه رانندگی قابل توجه را ایجاد کنند. چه در حال رفت و آمد به محل کار، چه سفر جاده‌ای، فضای داخلی آریزو 8 هر ترددی را به سفری شکوهمند و لذت بخش تبدیل می کند.

 


منبع: https://charkhan.com/155846/%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D9%88-8-%D8%B4%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B4%DA%A9%D9%88%D9%87%D9%85%D9%86%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8/

با ترکیب طراحی زیبا، متریال با کیفیت و فناوری بصری، کابین آریزو 8، سرنشینان را با اتمسفری شکوهمند احاطه کرده و رانندگی روزانه را به یک خلوتگاه آرام ارتقا می‌دهد. صندلی‌های چرمی، نور محیطی با طراوت، و صفحه‌نمایش‌های تعاملی، فضایی را ایجاد می‌کنند که اشتیاق شما را برای بودن در پشت فرمان بیدار می‌کند.پنل شارژ پرسرعت وایرلس 50 وات، خاطر شما را از باتری تلفن همراه، آسوده می‌کند. قابلیت یونیزاسیون و PM 2.5 هوایی سالم را در اوج آلودگی ترافیک به ریه‌های شما می‌فرستد و قابلیت گرمکن برای فرمان و تمامی صندلی‌ها، تجربه‌ای خاص را از روزهای زمستانی می‌سازد.

به دنبال مطالب گذشته درباره زبان طراحی، قدرت و ایمنی آریزو 8، در این مقاله قصد داریم نگاه دقیق‌تری به فضای کابین این خودرو داشته باشیم.

با قدم گذاشتن در داخل کابین آریزو 8، بلافاصله متوجه ترکیبی زیبا از جاذبه‌های شکوهمند، فناوری هوشمند، آپشن‌های رفاهی و کیفیت بالای متریال می‌شوید که محیطی آرام و در عین حال هیجان‌انگیز ایجاد می‌کنند. به عنوان خودرویی شکوهمند، عمده تلاش‌ها برای طراحی داخلی این محصول به نحوی بوده که تمام نیازهای علاقه‌مندان به وسایل نقلیه لوکس را تامین کند.

فناوری یکپارچه، این تجربه شکوهمند را مضاعف می‌کند و  کنترل صوتی در آریزو 8، با دسترسی‌هایی نظیر وضعیت آب و هوا و انتخاب موسیقی را برای حداقل حواس پرتی در طول رانندگی ارائه می‌دهد. 12 اسپیکر سونی، تجربه‌ای خارق‌العاده از گوش دادن به موسیقی را به جا می‌گذارد. سطحی از کیفیت صدا برای اینکه آهنگ‌های مورد علاقه خود را با لذتی مضاعف بشنوید و برایتان تعریفی تازه پیدا کنند.

در قسمت سرنشینان عقب، راحتی در اولویت قرار دارد. صندلی‌ها فضای زیادی برای کشیده شدن پاها دارند. همزمان که سانروف پانوراما کابین را در نور طبیعی قرار می دهد، سایه‌های جانبی برقی امکان کنترل نور و حفظ حریم خصوصی را فراهم می‌کند.

تمام امکانات در اختیار شما

فناوری در نوک انگشتان شما

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی