آموزش اینستاگرام از ثبت نام تا انتشار استوری! بیشتر از یک نفر | WikiHola

اگر از نام کاربری‌ای که انتخاب کرده‌اید راضی هستید که هیچ، برای ادامه گزینه Next را بزنید. اگر نه در این قسمت می‌توانید نام کاربری را تغییر دهید. در این قسمت می‌توانید با پشتیبانی اینستاگرام مکاتبه داشته باشید و مشکلات خود را به آن‌ها بگویید. همچنین با استفاده از این بخش می‌توانید مشکلاتی مانند بن شدن را نیز حل کنید. باید بدانید که اینستاگرام محدودیت‌های بسیاری دارد و عدم توجه به آن‌ها باعث می‌شود تا نتوانید برخی از کارها را برای مدت زمان مشخصی یا همیشه انجام دهید.

ساخت کاتالوگ در لایت روم – آموزش رایگان و تصویری

اگر صفحه را به بالا بکشید، آخرین عکس‌ها و ویدیوهایی که گرفته‌اید ظاهر می‌شوند تا آن‌ها را استوری کنید. دوره آموزش اینستاگرام برای افرادی که هیچ اعتقادی به کسب و کار اینترنتی و درآمد اینترنتی ندارند مناسب نیست. در نگاه اول دنیای اینستاگرام یک فضای سطحی و پر از شوخی است ولی در نگاه تخصصی دنیایی است که ذره ذره آن فرصت رشد و درآمدزایی دارد.

  • در صفحه‌ی جدید اولین گزینه را که با عبارت Hide Like شروع می‌شود فعال کنید.
  • به همان نسبت، با حضور افراد مختلف از قشرهای گوناگون جامعه احتمال کلاهبرداری و فریبکاری هم در این اپ بالا می‌رود.
  • به این ترتیب لینک پست مورد نظر در دستگاه شما کپی می‌شود.
  • به صورت مشابه و به دلخواه، می‌توانید یک لوکیشن هم به تصویر خود اضافه کرده و گزینه اشتراک‌گذاری خودکار محتوا در شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، توییتر یا تامبلر را هم انتخاب کنید.
  • در مقابل فالو، گزینه آنفالو قرار دارد که شما با استفاده از این گزینه، حساب کاربری مدنظر را دیگر دنبال نخواهید کرد.
  • اگر دوست دارید کمی هم راجع به سئو سایت بدانید می توانید به این صفحه سر بزنید.

گاهی اوقات پیامک به شماره‌هایی که در ایران هستند ارسال نمی‌شود، به همین دلیل شاید ثبت نام ازطریق ایمیل منطقی‌تر باشد. به جرات می‌توان گفت اینستاگرام جزو برترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن های موجود در ایران و دنیاست. تعداد زیاد کاربران این شبکه‌ی اجتماعی و ارتباط تنگاتنگ آن با زندگی همه‌ی ما سبب شده است تا کسب و کارهای موجود در اجتماع راه خود را برای پیشرفت و توسعه در این شبکه‌ی اجتماعی باز کنند. آرشیو اینستاگرام، بایگانی استوری های منتشر شده است.

پروفایل

اگر پیش‌تر شماره را وارد کرده‌اید، می‌توانید در بخش ویرایش پروفایل، آن را حذف کنید. در شبکه‌ی اجتماعی توییتر حتی با اضافه‌کردن شماره تلفن می‌توان جلوی پیدا‌شدن حساب را گرفت؛ اما متأسفانه اینستاگرام چنین قابلیتی ارائه نمی‌دهد. در نوار پایین اپلیکیشن اینستاگرام، با ورود به گزینه‌ی پنجم (آیکون آدمک) و ضربه زدن روی Edit Profile، اطلاعات شما نمایش داده می‌شوند و در این بخش می‌توانید اطلاعات پروفایل اینستاگرام را ویرایش کنید. درصورتی‌که به‌دنبال تغییر آی‌دی اینستاگرام هستید، از این بخش باید اقدام کنید. امکان اضافه‌کردن بایو و لینک به پروفایل نیز فراهم است. اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری تصویر در دنیای اینترنت به حساب می‌آید.

تگ کردن در اینستاگرام در سه بخش استوری، پست و کامنت قابل اجراست در واقع شما از طریق تگ کردن افراد برای آن‌ها اعلانی می‌فرستید تا محتوای مورد نظر را مشاهده کنند. در ادامه نحوه تگ کردن در هر کدام از محتواها را بیان می‌کنیم. برای منتشر کردن استوری در اینستاگرام نیز مانند انتشار پست باید به صفحه پروفایل مراجعه کرده و علامت + را لمس کنید و از میان گزینه‌های موجود Story را انتخاب نمایید. بخش‌های اصلی اینستاگرام که در قسمت کادر پایین صفحه به صورت نماد قرار دارند بلافاصله پس از باز کردن برنامه نمایش داده می‌شوند در ادامه به معرفی کاربرد هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم. برای فعال‌کردن نوتیفیکیشن کافی است به پروفایل فرد موردنظر مراجعه کنید و در بالای صفحه روی آیکون زنگوله ضربه بزنید.

آموزش اینستاگرام از ثبت نام تا انتشار استوری! بیشتر از یک نفر | WikiHola

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی