آنباکس یا آنرپ تیبا 2

خب چه کنیم که در کشور ما جز محصولات داخلی و برخی محصولات چینی، دیگر محصول صفری در بازار وجود ندارد که بخواهیم آنباکسش کنیم؛ اما با همین شرایط تصمیم داریم برخی محصولات بازار را آنباکس کنیم!

ویدئو آنباکس یا آنرپ تیبا 2

یه عاشق ماشین؛

 

حال این محصول از خطوط تولید سایپا کنار رفته و به آجای آن کوییک و به زودی اطلس تولید خواهد شد!

بدیهی است که به کار بردن کلمه آنباکس یا آنباکسینگ یا همان جعبه گشایی برای خودرو منطقی به نظر نمیرسد، اما خب گاهی برخی کلمات تبدیل به یک اصطلاح فراگیر شده و می توان از آن همه جا استفاده کرد.

 
منبع: https://charkhan.com/143454/%D8%A2%D9%86%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%DB%8C%D8%A7-%D8%A2%D9%86%D8%B1%D9%BE-%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7-2/

نظر شما در خصوص این ویدئو چیست؟

آنرپ یا آنباکس کردن محصولات در دنیا کار جذاب و البته پرطرفداری است. جعبه گشایی اصولا برای مواردی به کار می رود که از اسمش مشخص است و قرار است از جعبه برای اولین بار خارج شده و اصلاحا آنباکس شود! و قصد داریم در ویدئوهایی که از این به بعد در بخش تماشاخانه سایت چرخان منتشر می‌کنیم عمل آنباکس خودروها برایتان به نمایش بگذاریم و و قرعه اولین ویدیو به آنرپ تیبا 2 رسیده است.اما در حوزه خودرو، آنپک، آنرپ یا همان آنباکس نیز جذابیت خاص خود را دارد. البته این جذابیت وقتی بیشتر می‌شود که محصول پیش روی شما نیز خاص و دیدنی باشد!

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی