اتاق فرار چیست؟ تعریف اسکیپ روم رتسل روم | allescape

اینکه چطور با این بازی روبه‌رو می‌شوید، کاملا به شما بستگی دارد و ممکن است این بازی برای شما یک تجربه زیبا و هیجان‌انگیز یا هولناک و فلسفی باشد. یا اسکیپ روم یک بازی فیزیکی و ماجراجویانه و یکی از محبوب‌ترین سرگرمی‌های خانوادگی و دوستانه در سراسر دنیا است. در این بازی، تیم‌ها در قالب گروه‌های چند نفره تشکیل و وارد اتاق فرار می‌شوند. سپس درب پشت سر آن‌ها قفل می‌شود و بازیکنان باید با پیدا کردن سرنخ‌ها و حل کردن معماها در قالب کار گروهی و ظرف مدت زمان مشخص، راه خروج از اتاق را پیدا کنند. برای یک خروج موفق باید مهارت، سرعت عمل، تمرکز، متفاوت دیدن، گشتن جاهای غیر معمول و فکر کردن به سناریو را در خود تقویت کنید و حواستان به نکاتی باشد که اپراتور بازی به شما گفته است.

درکه تهران؛ هزارتوی پایتخت

اتاق فرار چیست؟ تعریف اسکیپ روم رتسل روم | allescape

اتاق فرار رویا تجربه‌ای جدید در انگیما است که با ۶۰ درصد فعالیت بدنی، یک روز هیجان‌انگیز برای شما خواهد ساخت. اتاق فرار رویا قوانین خاص خود را دارد و برای خارج شدن از آن باید محدودیت‌ها را کنار بگذارید. همچنین، اغلب اتاق‌های فرار فاقد پارکینگ هستند؛ بنابراین، با در نظر گرفتن ترافیک منطقه در ساعات اداری و روزهای غیر‌تعطیل طوری برنامه‌ریزی کنید که حتما ۱۵ دقیقه قبل از شروع بازی قبل از شروع بازی در محل حضور داشته باشید.

  • اتاق فرار یا همان اسکیپ روم یک بازی گروهی هست که بین 4 الی 7 نفر امکان بازی دارد.این بازی کاملاً فکری، معمایی و البته هیجانی است و با تنوع گسترده در داستان و درجه سختی پاسخگوی سلایق مختلف می‌باشد.مشاهده مقاله اسکیپ روم یا اتاق فرار چیست؟ .
  • اولین اتاق فرار ایران در سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرد و پس از آن اسکیپ روم های زیادی در تهران و سایر شهرها تأسیس شد.
  • بازیکنان ابتدا اسکیپ روم را بصورت حضوری در باشگاه ها بازی می کردند و هیچ مکان دائمی برای بازی در دسترس نبود.
  • بازی اسکیپ باکس از سری بازی‌های موسوم به لگاسی است و با توجه به فرآیندهای بازی یکبارمصرف است.
  • شما پس از عبور از ۱۲ دروازه جهنمی بالاخره وارد هرم بزرگ جیزه شده اید..
در این صورت ویروس لاس پلاگاس به آن ها تزریق شده و آن ها را بسیار وحشی می کند. دولت برای مقابله با این فرد دیوانه، گروه رزیدنت را برای نجات انسان ها به مبارزه جیمز فرستاد که متاسفانه همه سربازها به قتل رسیدند. حالا نوبت شماست که به عنوان بهترین سرباز این گروه، به صورت داوطلب ابتدا وارد شکنجه گاه شده و پس از فرار به داخل شرکت حمله کرده و ضمن نابود کردن جیمز واتسون و شرکت بلک فایر، جلوی نابودی انسان ها را بگیرید. از دست پلیس کاری بر نمی آید حتی بهترین کاراگاه لندن که تقریبا به رد قاتل رسیده در دفتر کار خودش به قتل می رسد.

فاصله اسکیپ روم اصفهان تا باغ رستوران شب نشین

اتاق فرار اسکیپ روم کیشاتاق معما یکی از تفریحات کیش است که شما می توانید با همراهان خود این تجربه مهیج را انجام بدهید. با خرید بلیط اتاق معمای کیش یک گروه 2 تا 5 نفره می توانند به حل معما بپردازند. اتاق فرار گمشدگان از بازی‌های دلهره‌آور مجموعه برین گیم تهران است که درجه سختی ۹۵ درصد، درجه دلهره ۴۵ درصد و درجه هیجان ۸۵ درصد دارد. در اتاق فرار گمشدگان شما در جزیره‌ای رمزآلود سقوط کرده‌اید و تنها یک ساعت فرصت دارید تا قبل از انفجار بمب با چالش‌های عجیب جزیره دست‌وپنجه نرم کنید و از آن اتاق فرار اکشن فرار کنید. این بازی‌ها با خلق وقایع و شخصیت‌های تاریخی، نسل جدیدی از سرگرمی‌های گروهی رو ارائه دادن. اتاق فرار تاریخی معمولاً چندتا اکتور حرفه‌ای هم داره که وظیفه دارن اون فضای قدیمی رو برای شما زنده کنن.

حال این ماموریت برای پیدا کردن قاتل به شما واگذار شده و به کمک سرنخ هایی که دارید قاتل را در کمتر از 1 ساعت پیدا کنید. روی قفل تاریخی، سه بخش وجود دارد یکی روز است، یکی ماه و دیگری سال. به عبارتی، همانند قفل های عددی، چهار چرخنده هست از 0 تا 9 و یکی هم هست که نام ماه های سال روی آن درج شده. باز کردن این قفل ها معمولاً آسان است چون بیشتر تاریخ وقوع یک حادثه، فوت کردن یا متولد شدن کاراکترهای داخل سناریو اتاق فرار هستند.

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی