از جوایز خودرویی بروکرهای فارکس چه اطلاعاتی دارید؟

پاداش سپرده نوعی تبلیغ است که توسط برخی از کارگزاران فارکس برای تشویق معامله گران به واریز وجوه به حساب‌های تجاری خود ارائه می‌شود. به زبان ساده، پاداش سپرده، پاداشی است که به معامله‌گران در قبال سپرده‌گذاری و واریز دارایی داده می‌شود که معمولا به صورت درصدی از مبلغ واریز شده است.

آیا می‌دانستید با انجام معاملات در بازار فارکس علاوه بر کسب سود دلاری می‌توانید از پاداش و جوایز جشنواره‌های کارگزاران نیز بهره مند شوید؟ یا ممکن است از تبلیغات قدیمی کارگزار فارکس که پاداش‌های عمومی را با ارزش اندک یا بدون ارزش ارائه می‌دهد خسته شده‌اید!

جایزه خوشامد گویی نوعی پاداش کارگزار فارکس است که به معامله گران جدید هنگام ثبت نام در یک کارگزار ارائه می‌شود. این جایزه گاهی اوقات به عنوان پاداش ثبت نام نیز نامیده می‌شود. پاداش خوش آمد گویی می‌تواند به صورت درصدی از اولین سپرده معامله‌گر یا مبلغ ثابتی باشد.

جایزه دعوت دوستان می تواند یک موقعیت برد-برد هم برای مشتری موجود و هم برای دوست ارجاع شده باشد، زیرا هر دو طرف به طور بالقوه می توانند برای شرکت در تبلیغات جایزه دریافت کنند.

بونوس یا پاداش در فارکس انگیزه‌ای است که توسط کارگزاران فارکس به مشتریان خود ارائه می‌شود تا آنها را به انجام معاملات بیشتر تشویق کند. پاداش‌های فارکس به اشکال مختلفی مانند پاداش خو‌ش‌آمد گویی، پاداش سپرده، پاداش وفاداری، و پاداش بدون سپرده وجود دارد. هدف اولیه پاداش‌های فارکس، فراهم کردن سرمایه تجاری اضافی برای معامله‌گران است که می‌توانند از آن برای افزایش سود خود استفاده کنند.

انواع پاداش‌های فارکس

برای واجد شرایط بودن برای پاداش وفاداری، معامله گران معمولا باید الزامات یا معیارهای تعیین شده توسط کارگزار را برآورده کنند. اینها ممکن است شامل حفظ موجودی حساب معین، اجرای تعداد معینی معامله یا دستیابی به سطح خاصی از حجم معاملات باشد.

برای واجد شرایط بودن برای جایزه دعوت دوستان، مشتری موجود معمولاً باید اطلاعات تماس دوست معرفی شده خود را به کارگزار ارائه دهد و اطمینان حاصل کند که دوست ارجاع شده از پیوند ارجاع ارائه شده برای افتتاح حساب تجاری با کارگزار استفاده می کند. دوست ارجاع شده همچنین باید شرایط خاصی مانند انجام تعداد معین معامله یا حفظ موجودی حساب معین را داشته باشد تا مشتری موجود پاداش را دریافت کند.

شرایط و ضوابط یک جایزه دعوت دوستان ممکن است بسته به کارگزار متفاوت باشد، اما معمولاً مشتری موجود پاداش نقدی یا درصدی از سپرده اولیه دوست معرفی شده خود را دریافت می کند. دوست ارجاع شده نیز ممکن است برای ثبت نام با کارگزار از طریق پیوند ارجاع، جایزه دریافت کند.

پاداش وفاداری می تواند انگیزه ارزشمندی برای معامله گران برای ادامه تجارت با یک کارگزار باشد و می‌تواند به ایجاد رابطه قوی‌تر بین معامله‌گر و کارگزار کمک کند. همچنین می‌تواند راهی برای معامله گران باشد تا با دریافت وجوه اضافی برای استفاده از معاملات، سود خود را افزایش دهند.

پاداش دعوت دوستان

اگر به شما بگوییم راهی وجود دارد که صرفا به خاطر معرفی کارگزار مورد علاقه خود به دوستانتان، پاداش دریافت کنید، چه؟ یا با بالا بردن میانگین حجم معاملات خود برنده جوایزی ارزنده مانند خودرو شوید!

در مجموع، جشنواره‌ها و پاداش کارگزاران فارکس می‌تواند سودآوری معاملات شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. با این حال، انتخاب پاداش مناسب برای جلوگیری از هرگونه عواقب منفی مهم است. قبل از تصمیم گیری، مقدار پاداش، شرایط و ضوابط، شهرت کارگزار و انقضای پاداش و جشنواره را در نظر بگیرید و سپس اقدام کنید.

در نهایت برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است تا در صفحات اجتماعی بروکر مورد نظر رفته و اطلاعات تکمیلی را کسب کنید. شما می‌توانید به راحتی در اینجا بروکر مورد نظرتان را پیدا کنید و به صفحات اجتماعی آن هدایت شوید.

پاداش وفاداری به‌نوعی تشکر است که توسط برخی از کارگزاران فارکس برای پاداش دادن به مشتریان بلندمدت خود برای ادامه تجارت و وفاداری آنها ارائه می‌شود. این جایزه معمولا به معامله گرانی ارائه می‌شود که برای مدت معینی با کارگزار بوده‌اند یا به حجم معاملات یا موجودی حساب معینی رسیده‌اند.

چندین نوع از بونوس در فارکس وجود دارد که شما می‌توانید آن‌ها را دریافت کنید. در ادامه به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

پاداش خوشامدگویی

در دنیای بسیار رقابتی تجارت فارکس، کارگزاران دائما به دنبال راه‌هایی برای جذب و حفظ مشتریان هستند. یکی از محبوب‌ترین تاکتیک‌هایی که کارگزاران استفاده می‌کنند، ارائه انواع مختلف پاداش‌ها و تبلیغات برای تشویق معامله‌گران برای ثبت نام یا ادامه معاملات با آن‌ها است. این پاداش‌ها می‌توانند به اشکال مختلفی مانند پاداش‌های خوش آمد گویی، پاداش‌های سپرده، پاداش‌های بدون سپرده و غیره ارائه شوند. در این مقاله، نگاهی دقیق‌تر به این پاداش‌ها خواهیم داشت و در انتها برخی از کارگزارانی که اخیرا جشنواره‌ برگزار کرده‌اند و جوایزی ارزنده دارند را به شما معرفی می‌کنیم.

بونوس چیست؟

جایزه دعوت دوستان نوعی تبلیغات است که توسط برخی از کارگزاران فارکس برای تشویق مشتریان خود به معرفی دوستان یا آشنایان خود به کارگزار ارائه می شود. این نوع پاداش معمولاً زمانی به مشتری موجود تعلق می گیرد که دوست معرفی شده آنها یک حساب تجاری با کارگزار باز کند و شرایط خاصی را برآورده کند.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و چرخان در تهیه آن نقشی نداشته است


منبع: https://charkhan.com/138548/%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%B2-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%88%DA%A9%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B3-%DA%86%D9%87-%D8%A7%D8%B7%D9%84/

هدف از پاداش خوش آمد گویی جذب معامله گران جدید به پلتفرم کارگزار و تشویق آنها برای شروع معامله است. این جایزه می‌تواند راهی عالی برای افزایش موجودی حساب معامله‌گر باشد و به آنها سرمایه بیشتری برای تجارت بدهد.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که جوایز خوشامدگویی اغلب دارای شرایط و ضوابطی هستند که معامله‌گر باید قبل از برداشت پاداش یا سود حاصل از آن، آنها را رعایت کند.

پاداش واریز دارایی

در بین طیف وسیعی از کارگزاران فارکس، تنها تعداد محدودی از آن‌ها جوایز خودرویی ارائه کرده‌اند اما با این حال برخی دیگر نیز در جشنواره‌های مختلف، جوایز نقدی و غیر نقدی نیز به مشتریان و همکاران خود اهدا می‌کنند. منظور از همکاران در اینجا یعنی کسانی که با لینک دعوت خود افراد مشتاق را به کارگزاری معرفی می‌کنند. در ادامه دو کارگزاری که اخیرا در جشنواره خود، جایزه خودرویی اهدا می‌کنند را معرفی می‌کنیم.

کارگزاری آلپاری

پاداش وفاداری

شاید باور کردنش سخت باشد اما بروکر IFC برای جشنواره اخیر خود، جایزه یک دستگاه خودرو الکتریکی تسلا سایبرتراک را قرار داده است. برای شرکت در این جشنواره کافی است تا حداقل 250 دلار واریز کنید و بلیط قرعه کشی و همچنین پاداش “خوش آمدگویی” تا 50 درصد را دریافت کنید. این مسابقه از تاریخ 10 آذر شروع شده است و تا 10 ماه ادامه دارد.

پاداش وفاداری ممکن است اشکال مختلفی داشته باشد، مانند پاداش نقدی یا درصدی از حجم معاملات یا سود معامله‌گر. مقدار پاداش ممکن است بسته به کارگزار و سابقه تجارت معامله‌گر با کارگزار متفاوت باشد.

شرایط و ضوابط پاداش وفاداری ممکن است بسته به کارگزار متفاوت باشد، اما معمولا وجوه پاداش را نمی‌توان فورا برداشت کرد و ممکن است معامله‌گر را ملزم کند که الزامات معاملاتی خاصی را برآورده کند یا تعداد معینی از معاملات را قبل از تبدیل پاداش به پول نقد انجام دهد.

پاداش‌های سپرده می‌تواند از کارگزاری به کارگزاری دیگر متفاوت باشد، برخی از آنها پاداش‌های درصد بالاتر یا حداکثر مقدار پاداش کمتری را ارائه می‌دهند. برای معامله گران مهم است که شرایط و ضوابط پاداش سپرده را به دقت بررسی کنند تا شرایط خاص و محدودیت‌های مرتبط با تبلیغات را درک کنند.

آلپاری در جشنواره‌ای که برای سال نو میلادی برگزار کرده جایزه ویژه‌ای برای نفر اول بخش همکاران در نظر گرفته است. یک دستگاه خودرو پژو 206 برای همکاری که در زیرمجموعه خود در مجموع بالای 100 نفر دعوت کرده باشد و بالای 8000 لات مجموع پوزیشن‌های آن‌ها باشد، اهدا می‌شود. این جشنواره به مدت دو ماه از ابتدای ماه میلادی شروع شده است.

کارگزاری IFC Markets

در این مقاله، جزئیات این جوایز منحصر به فرد را بررسی خواهیم کرد، از جمله اینکه چگونه کار می‌کند، چه الزاماتی دارد و آیا ارزش زمان و تلاش شما را دارد یا خیر. بنابراین، آماده شوید تا یاد بگیرید چگونه می‌توانید با به اشتراک گذاشتن عشق خود به معاملات فارکس دستاوردهای فوق العاده‌ای به دست آورید!

معامله گران باید شرایط و ضوابط هر جایزه دعوت دوستان ارائه شده توسط کارگزارشان را به دقت بررسی کنند تا مطمئن شوند که الزامات و محدودیت‌های مرتبط با آن را درک می‌کنند. همچنین برای معامله گران مهم است که فقط دوستان یا آشنایانی را معرفی کنند که واقعا به معاملات فارکس علاقه مند هستند.

کدام کارگزاران در حال حاضر جوایز خودرویی اهدا می‌کنند؟

به عنوان مثال، یک کارگزار ممکن است یک پاداش سپرده 5٪ تا حداکثر 500 دلار ارائه دهد. این بدان معناست که اگر یک معامله گر 500 دلار به حساب خود واریز کند، کارگزار آن مبلغ را با 25 دلار اضافی در وجوه پاداش مطابقت می‌دهد و موجودی حساب معامله‌گر را افزایش می‌دهد.

به عنوان مثال، اگر یک کارگزار 10٪ پاداش خوشامدگویی ارائه دهد و یک معامله گر 1000 دلار سپرده گذاری کند، 100 دلار اضافی به عنوان پاداش دریافت می‌کند. اگر پاداش خوشامدگویی یک مبلغ ثابت باشد، مثلا 100 دلار، معامله گر بدون در نظر گرفتن مبلغ سپرده، 100 دلار به عنوان پاداش دریافت می‌کند.

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی