انواع لیفتراک از نظر سوخت لیفتراک دیزل برقی لیفتراک دوگانه سوز | توکو لیفتراک

قطعاتی همچون سنسور دور موتور، سنسور فشار منیفولد، سنسور دمای آب، سنسور دریچه گاز، سنسور اکسیژن و … توسط ECU با انژکتورها ارتباط داشته و در میزان و زمان پاشش آنها تاثیرگذار هستند. انژکتور یک قطعه الکترونیکی – مکانیکی است که در ورودی سیلندر لیفتراک قرار گرفته و وظیفه دارد تا میزان و شدت پاشش سوخت به درون سیلندر را مدیریت و تنظیم کند. عملکرد صحیح انژکتور رابطه مستقیمی با عملکرد موتور لیفتراک دارد و وجود هر گونه خطا یا ایرادی در آن می تواند منجر به وجود مشکل در کارکرد لیفتراک شود. لیفتراک های LPG و بنزینی اغلب با قابلیت های سوخت دوگانه در دسترس هستند که به مالکان این امکان را می دهد تا از هر نوع سوخت در لیفتراک خود استفاده کنند. LPG رایج ترین گزینه سوخت مورد استفاده است زیرا می توان آن را به راحتی تهیه کرد و به سرعت جایگزین کرد. سیلندرهای گاز قابل تعویض هستند و می توان آنها را به صورت منظم به محل کار تحویل داد.

  • لیفتراک هایی که دوگانه سوز هستند با استفاده از گاز و بنزین کار می کنند.
  • قطعات لیفتراک کوماتسو در مورد کامیون متحرک صنعتی است که به عنوان لیفتراک معروف است.
  • در سال 1917 ، کلارک در ایالات متحده شروع به توسعه و استفاده از تراکتورهای برقی و تراکتور بالابر برقی در کارخانه های خود کرد.
  • در این حالت ، بیشتر نسبت های دنده (که اغلب به آن ساده “چرخ دنده ها” می گویند) برای کند کردن سرعت خروجی موتور و افزایش گشتاور استفاده می شود.
  • در دوچرخه های پدال ، ماشین های ثابت و مکانهایی که سرعت چرخش و گشتاورهای مختلفی نیز دارند ، از انتقال استفاده می شود.

البته ، کامیون های مختلف لیفتراک و محیط های مختلف کار ممکن است چرخه های جایگزین کمی متفاوت داشته باشند ، اگر معمولا استفاده نمی شود ، می تواند هر سه ماه نیز جایگزین شود. اما در تعمیرات اساسی از کامیون ¬ ها ، بهتر است به جای فیلتر دیزل همراه با فیلتر روغن ، فیلتر سوخت و فیلتر هوا. انژکتور از اورینگ، فیلتر ورودی، بدنه انژکتور، سولونوئید، سوزن انژکتور، سوراخ خروجی و درپوش محافظ تشکیل شده است. با فعال شدن میدان ایجاد شده توسط سلونوئید، سوزن انژکتور به سمت بالا حرکت داده شده و پاشش از طریق سوراخ انتهائی انجام می‌شود.

در کشور ما نیز نمایندگی های کوماتسو، محصولات این شرکت را به فروش می رسانند. مجموعه پارت یدک راهسازی یکی از مراکز معتبر عرضه کننده ی محصولات کوماتسو است. خرید لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو و هر یک از ماشین آلات عمرانی نیاز به تخصص بالایی داشته و با توجه به اینکه بازار مملو از قطعات این ماشین آلات است ، انتخاب قطعات مناسب و با کیفیت حائز اهمیت است. محصولاتی که مرکز پارت یدک راهسازی برای شما در نظر گرفته است در نوع اصلی و اورجینال بوده و به همین دلیل است که مشتریان دائمی زیادی را دارد. انتقال از خنک کننده هوا قطعات لیفتراک کوماتسو
تغییر خنک کننده هوا به خنک کننده مایع در آغاز جنگ جهانی دوم زمانی اتفاق افتاد که ارتش آمریکا به وسایل نقلیه قابل اعتماد احتیاج داشت.

سوزن انژکتور پمپ گازوئیل لیفتراک

عواقب یک موتور هواپیما شکسته بسیار شدید است ، حتی یک افزایش جزئی در قابلیت اطمینان ، ارزش رسیدن به سایر خواص خوب برای دستیابی به آن را دارد. موتورها تقریباً همیشه دیزل هستند ، اما بعضی اوقات بر روی نفت سفید کار می کنند و بعضی اوقات از تزریق پروپان به عنوان تقویت کننده انرژی استفاده می کنند. برخی از واحدهای قدیمی احتراق فشرده سازی دو زمانه هستند ، بیشتر آنها احتراق فشرده سازی چهار زمانه (معمول) است.

فروش قطعات لیفتراک هیوندا

پمپ سه گوش مجهز به پمپ دستی می باشد و زمانی که موتور کار نمی کند عمل فرستادن سوخت را انجام می دهد . به علاوه پمپ دستی برای هواگیری توسط پیچهای پمپ انژکتور از سیستم به کار می رود . اگر لیفتراک خود را نگهداری و سرویس نکنید ، قطعات سیستم ترمز لیفتراک می توانند برای شما هزینه زیادی داشته باشند. هنگامی که سیلندر اصلی یا سیلندر چرخ را تعویض می ‌کنید ، باید آن را با پیچی که برای تخلیه روغن ترمز تعبیه کرده ‌اند ، تخلیه نمایید. توکو لیفتراک با ارائه بهترین خدمات در کنار شما مشتریان گرامی می باشد.

کیفیت لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو

انواع لیفتراک از نظر سوخت لیفتراک دیزل برقی لیفتراک دوگانه سوز | توکو لیفتراک

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی