اولین تصویر رسمی و مشخصات از میکرو کار ایران خودرو؛ وزغ برقی!

چندی پیش و در خبری اختصاصی اعلام کردیم که میکرو کار ایران خودرو به زودی رونمایی خواهد شد.

همانطور که پیشبینی میشد؛ این محصول همان MVM 110 هست. در نمای بغل و پشت به وضوح مشخص است که این بدنه مربوط به ام وی ام 110 بوده و فقط آینه ها تغییر کرده و زه مشکی رنگی نیز اضافه شده است.

توان موتور الکتریکی: 20 کیلو وات

ولتاژ : 97 ولت

 نمای بغل و نمای پشت

طبق دیتای منتشر شده توسط ایران خودرو، این همان ام وی ام 110 مدیران خودرو است که با یک باز طراحی و نصب موتور 96 کیلو ولتی، قرار است محصول برقی ایران خودرو باشد.

مشخصات میکرو کار برقی ایپکو :

اما این شما و این نمای جلوی میکرو کار جدید ایران خودرو!

وزن: 700 کیلوگرم

در نمای پشت نیز، طراحی چراغ ها به بدترین شکل ممکن صورت گرفته است!

ظرفیت باتری: 12 کیلو وات

میکروکارها یا همان خودروهای کوچک شهری، از جمله خودروهایی هستند که در بازار کشورمان نیز از سابقه خوبی برخوردارند‌. دوو ماتیز را می توان سردمدار میکروکارها در بازار ایران دانست و ام وی ام ۱۱۰ هم به واسطه شباهت های بسیار با این میکروکار کره ای، توانست از مقبولیت مردم برخوردار شود.

برد حرکتی: 150 کیلومتر با یک بار شارژ

با بالا گرفتن تب واردات، مونتاژ و تولید خودروهای برقی در کشور، ایران خودرو نیز سعی کرده تا از غافله عقب نمانده و ظاهرا قصد دارد در کنار تارا و ری‌را برقی، یک میکروکار برقی هم در سبد محصولاتش داشته باشد. در خبر پیشین اعلام داشتیم که بنا بر شنیده ها، پروژه میکروکار برقی این شرکت بر اساس ام وی ام ۱۱۰ شکل گرفته و احتمالا در روز ۲۴ بهمن ماه رونمایی خواهد شد و امروز در مراسمی به طور یواشکی این محصول رونمایی شده است!


منبع: https://charkhan.com/157866/%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%82%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88/

میکرو کار چیست؟

اما ظهر امروز و در مراسمی که با عنوان همایش موتورهای درون‌سوز و نفت در محوطه گروه صنعتی ایران خودرو برگزار شده و البته طبق روال جدید ایران خودرو، از حضور گسترده رسانه ها خبری نبوده و تنها چند رسانه بر اساس روابط دوستانه به مراسم دعوت شده بودند منتشر شده، میکرو کار ایران خودرو نیز حضور داشته است.

 

 

سرعت: 80 کیلومتر در ساعت

 

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی