بدنه رنگ کوره ای | پارس قطعه

به عنوان مثال در صورت تصادف خودرو خود میتوانید با ذکر کد رنگ و قطعات مورد نیاز مانند درب جلو کوییک و کلیه قطعات مانند چراغ و سپر را از پارس قطعه فوری و رنگ شده اماده تهیه کنید.

مجموعه پارس قطعه به عنوان قدیمی ترین و اولین مجموعه بدنه رنگی خودرو در کشور ، مطمئن ترین و به صرفه ترین پیشنهادات را به شما برا تعمیر خودرو خود ارائه میکند. مهم ترین اصل در پارس قطعه ارائه مشاوره در ارتباط به خسارت وارده به شما میباشد. پارس قطعه با داشتن بیش از 15 شعبه و دفتر فروش در سراسر کشور صرفا مجازی نمیباشد و قطعات بدنه خودرو را به صورت رنگی و در انواع فابریک ، کوره ای دو پوششه و همچنین در حوزه اتاق و اسکلت فابریک خودرو به صورت قانونی فعالیت دارد.

بدنه رنگ فابریک پارس قطعه

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و چرخان در تهیه آن نقشی نداشته استمنبع: https://charkhan.com/132329/%D8%A8%D8%AF%D9%86%D9%87-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D9%87/

تامین قطعات رنگ فابریک از روی اتاق های رنگ فابریک صفر کمپانی و دارای ضمانت کارشناسی رنگ که این مدل از قطعات در کد رنگ های تولیدی سال موجود می باشد و مناسب خودروهای مدل بالا می باشد. پارس قطعه به دلیل تامین اتاق به طور مستقیم از کارخانه امکان فروش قطعه فابریک با ضمانت کتبی را دارد.

به عنوان مثال درب جلو تیبا و یا درب صندوق تیبا با کد رنگ سفید سال از روی اتاق نو و رنگ فابریک کمپانی باز میشود و فاقد رنگ محصوب میگردد.

توجه:

پارس قطعه دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و پلیس فتا ، نماد ساماندهی کسب و کار از وزارت ارشاد میباشد. همچنین دارای بیش از 15 شعبه در سراسر کشور میباشد و صرفا مجازی نمیباشد. خرید خود را با خیال آسوده انجام دهید.

قطعات بدنه رنگ کوره ای در مجموعه پارس قطعه به صورت فاقد بتونه تولید میشود و مطابق کد رنگ خودرو شما و در کوره صنعتی رنگ خودرو پخت میشود (نه در اتاق هایی که با بخاری کار میکنند) و خواب و چین رنگ مطابق قطعه فابریک میباشد. مهمترین حسن این قطعات فاقد بتونه بودن میباشد که باعث میوشد در سرما و گرما و لرزش موتور رنگ ریزش نکند.

</div

چگونه به پارس قطعه اعتماد کنید؟

چرا پارس قطعه ؟

نحوه سفارش از پارس قطعه :

  • حضوری: با مراجعه به دفاتر پارس قطعه میتوانید با دارا بودن نمونه رنگ مانند درب باک و یا کد رنگ قطعه مورد نظر خود را سفارش و تحویل بگیرید.
  • آنلاین: با شماره های پارس قطعه که در سایت پارس قطعه قرار دارد میتوانید با ذکر قطعه و سمت و کد رنگ و ارائه آدرس و مشخصات قطعه خود را در هر استان و شهری تحویل بگیرید.

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی