بهترین مدل های کفپوش ماشین موجود در بازار کدامند؟

به اصطلاح ، این کفپوش ها فیت کف خودروی شما می باشد

این صفحه از جنس پلاستیک فشرده شده می باشد که نه زنگ میزند نه آسیب می بیند و باعث می شود تا هنگام استفاده از پدال ها پای خود را روی آن قرار دهید و پای شما مدام با کفی برخورد نکند و لغزش و آسیب دیدگی کفپوش خودرو را به حداقل می رساند و از فرسایش آن جلوگیری می کند.

چگونه کفپوش سه بعدی مدل لوکس سهیل را خریداری کنیم؟

جنس این کفپوش ها از بهترین چرم موجود در بازار استفاده می شود و برخلاف برخی از چرم ها که بوی نامطبوعی دارند فضای خودروی شما را مطبوع و دلپذیر می کند و بوی بد و کثیفی به راحتی جذب آن نمی شود؛ در تابستان تغییر شکل نمی دهد و در زمستان حالت شکنندگی نخواهد داشت .

1- قیمت مناسب ( به نسبت متریال استفاده شده قیمت مناسبی دارند)

به عنوان مثال با مرجعه به سایت لوکس سهیل میتوانید مدل های مختلف کفپوش پراید را ببینید.

کفپوش های پنج بعدی خودرو

4-  به دلیل برجستگی های که در پشت خود دارد به خوبی به کف ماشین میچسبد

کفپوش های موکتی خودرو

5- نیاز به شستشوی مرتب دارد

کفپوش های حصیری (وینیلی) ماشین

این موکت ها از لغزش کفپایی ها در خودرو جلوگیری می کند وجابجایی کفپوش و برخورد آن با پدال ها را به حداقل می رساند و موجب آسایش برای سرنشینان می شود.

اگر قصد خرید این کفپوش خودرو را دارید میتوانید با مراجعه به فروشگاه های لوکس خودرو در شهرتون این کفپوش را خریداری کنید.

2- وجود شیارها در طراحی ظاهری کفپوش سه بعدی مدل لوکس سهیل

2- بدون لغزش( زیر پای سرنشین های خودرو لیز نمی خورند)

و یا همچنین می توانید با شماره تماس های بخش فروش کارخانه تولید کفپوش لوکس سهیل تماس بگیرید و محصول مد نطر خودتان را سفارش دهید.

3- در صورت نمدار بودن بوی نامطبوعی در فضا می پیچد

این شیارها باعث می شود که در صورت ریختن مایعات بر روی کفپوش آب به راحتی نفوذ نکند و مایعات ریخته شده به وسیله شیارها به قسمت های انتهایی سوق داده شود و از کثیف شدن موکت اصلی خودرو جلوگیری می کند .

2- به دلیل سطح بافت کفپوش مانع حرکت پدال ها نمی شوند بعضی رانندگان با این کفپوش احساس راحتی می کنند

معایب کفپوش های لاستیکی

در طراحی و تولید این کفپوش ماشین از الگو برداری لیزری و اسکن لیزری از کف خودروها کفپوش ها کاملا قالبی استاندارد دارد. به همین دلیل دیگر آب و خاک ازلبه های آن عبور نمی کند.

3-  در کف ماشین لغزش ندارد

یک کفپوش خوب باید به صورت کامل قسمت کف خودرو را بپوشاند و دارای روی چرمی باشد که علاوه بر حفظ نظافت خودرو شما، فضای داخلی خودرو شما را نیز زیبا کنید.

تا اینجا این مقاله سعی کردیم تمام مدل های کفپوش موجود در بازار را به شما معرفی کنیم. اما در انتها این مطلب به یک نتیجه گیری میپردازیم و به شما پیشنهاد میکنیم که کدام مدل کفپوش ماشین را بخرید و از کجا آن را با قیمت مناسب تهیه کنید.

نتیجه گیری

یکی از پرفروش ترین مدل های کفپوش خودرو موجود در بازار در چند سال اخیر کفپایی های سه بعدی مدل لوکس سهیل هستند که طبق برسی هایی که تیم ما انجام داده این نوع کفپوش ها با توجه به کیفیت ومتریال به کار برده در آن ها و همچنین تنوع رنگی بالا و قیمت مناسب جزو محبوب ترین و پرفروش ترین کفی های بازار بوده اند.

4- به دلیل رنگ سیاه کمکی به زیبایی ماشین نمی کند

شماره تماس: 02155200711

هر دو مدل این کفپوش تمامی ویژگی های یک کفپوش خوب را دارند و تنها تفاوت آن ها در لبه های کناری آن ها می باشد. که در کفپوش های پنج بعدی این لبه ها بلند تر هستند و زیبایی بیشتری به خودرو شما می دهند. البته از لحاظ قیمتی کفپوش های سه بعدی ارزان تر هستند.

کفپوش های سه بعدی  و پنج بعدی مدل لوکس سهیل را از کجا تهیه کنیم؟

3- دوام بالا ( با توجه به متریال استفاده شده در تولید آن ها دوام و استحکام و ماندگاری بالایی دارند)

معایب کفپوش های موکتی

که طبق این موارد بالا به شما پیشنهاد می کنیم که اگر قصد کفپوش خودرو داشتید بین تمامی مدل های بالا دو مدل

 وظیفه کفپوش خودرو جلوگیری از آسیب رسیدن به پوشش کف خودرو و سهلولت در نظافت خودرو می باشد و نقش به سزایی در زیبایی خودرو ایفا می کند رنگ، طرح و جنس کفپوش بسیار حائز اهمیت است برای خرید کفپوش ماشین باید با ویژگی های آن آشنا شوید.

1-الگو برداری سه بعدی از کف خودرو 

1- ماندگاری بالایی دارند

یکی از انواع کفپوش های خودرو کفپوش های لاستیکی هستند این نوع کفپوش ها در بازار موجود بوده و گاها هنگام خرید برخی ماشین ها به صورت رایگان به خریدار عرضه می شوند در واقع یکی از ارزان ترین و ساده ترین کفپوش های موجود در بازار هستند.

ویژگی های کفپوش لاستیکی(ژله ای)

این نوع کفپوش ها حصیری نامیده می شوند از جنس وینیل تولید شده و نسبت به لاستیکی ها دوام بیشتری دارد از خصوصیات این کفپوش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اگر قصد خرید این نوع از کفپوش ها را نیز داشتید با مراجعه به لوکس فروشی های خودرو میتوانید آن ها را تهیه کنید و اگر قصد خرید اینترنتی این مدل را داشتید میتوانید (کفپوش پنج بعدی + اسم خودرو + لوکس سهیل ) را در گوگل سرچ کنید و به راحتی این کفپوش را خریداری کنید.

 کفپوش لاستیکی ماشین

1- وزن سنگین

2- در انواع مختلف برای ماشین های مختلف سا خته شده است

4- پوشش صد در صدی کف خودرو

اما اگر قصد خرید اینترنتی این برند از کفپوش را دارید میتوانید آن را مستقیم از سایت  خود تولیدی این مدل کفپوش یعنی لوکس سهیل خریداری کنید.

نشانی سایت: luxsoheil.com

1- کفپوش سه بعدی مدل لوکس سهیل

این لبه ها بسیار بلند تر از لبه های کفپوش های سه بعدی هستند و نفوذ گرد و غبار و مایعات را به صفر رسانده است

4- در صورت ریخته شدن مایعات به روی کفی کاملا جذب می شود و نظافت آن بسیار سخت می شود.

را خریداری کنید.

1- نظافت آن بسیار سخت می باشد

3- شستشوی آسان و سریع

کفپوش کوییک مدل لوکس سهیل

ویژگی ها و مزایای کفپوش سه بعدی ماشین مدل لوکس سهیل

2- کفپوش پنج بعدی خودرو

2-  کیفیت ساختاری و عمر مفید بالا

3- لغزندگی آن زیرپا

2- در صورت شستشو باید در جایی قرار گیرد تا کاملا خشک شود

2- پوشش ندادن تمام سطح کف خودرو

که در ادامه سعی میکنم  به ویژگی ها و مزایای این کفپوش ها بپردازیم.

به دلیل سهولت در جابجایی این کفپوش ها شما به راحتی می توانید آنها را از خودرو خارج کنید و پس از شستشو در جای خود قرار دهید ، لازم به ذکر است در صورتی که آب در دسترس نباشد به دلیل جنس مرغوب آن میتوانید با یک دستمال نمناک آن را پاکیزه کنید.

شما میتوانید جهت خرید این مدل از کفپوش ها به سایت تولیدکننده این کفپوش یعنی لوکس سهیل مراجعه کنید و به راحتی و با قیمت مناسب آن ها را خریداری کنید

7- استفاده پلیت pvc در قسمت راننده  

1- به راحتی در بازار در دسترس هستند

3- تنوع رنگ بالا که زیبایی فضای داخلی خودرو را فراهم میکند

کفپوش های پنج بعدی نسل پیشرفته ای از کفپوش های سه بعدی هستند که با ارتقا خصوصیات آن جزو بهترین مدل های کفپوش موجود در بازارقرار گرفته اند؛ علاوه بر داشتن تمام ویژگی های کفپوش سه بعدی چند ویژگی دیگر به آن اضافه شده است لازم به ذکر است قیمت این کفپوش نسبت به همه ی کفپوش های موجود در بازار کمی بالاتر است و شاید یکی از علت هایی که مورد توجه همگان قرار نگرفته این است که از نظر قیمت مقرون به صرفه نیست ولی نباید از کیفیت بالای آن غافل شد .

1- لبه های بسیار بلند با ضخامت بالا

کفپوش  خودرو یکی از مهم ترین لوازم جانبی های خودرو می باشد. همانطور که فرش باعث زیبایی خانه می شود کفپوش ماشین نیز یکی از علت های اصلی زیبایی ماشین شما است .

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و چرخان در تهیه آن نقشی نداشته است


منبع: https://charkhan.com/130868/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%81%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2/

5-  لایه داخلی از جنس چرم است

همچنین دارای تنوع رنگی باشد که با سایر عناصر داخلی خودرو شما ست شود. و همچنین شست و شو آن راحت باشد.

در این مقاله سعی بر آن داریم مدل های مختلف کفپوش را از لحاظ متریال، نوع جنس و کاربرد آن موردر نقد و برسی قرار دهیم ؛ تا شما عزیزان هنگام خرید بتوانید با آگاهی کامل از مزایا و معایب آن ، بهترین مدل کفپوش خودرو را برای ماشین خود انتخاب کنید.

کفپوش سه بعدی مدل لوکس سهیل

6- جنس پشت کفپوش از موکت است

البته به این نوع کفپایی، کفپوش (لقمه ای) نیز می گویند.

این نوع کفپوش ها ضخیم هستند و دوام بالایی دارند از جنس موکت می باشد و به دلیل جنسی که دارند گرد و غبار را به راحتی به خود جذب می کنند و این یکی از دلایلی است که محبوبیت چندانی در بازار جهانی ندارد .

مزایای کفپوش موکتی

کفپوش پنج بعدی خودرو

ویژگی های کفپوش پنج بعدی ماشین

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی