جشن سالانه مالکان برند فونیکس برگزار شد

برند فونیکس برای قدردانی از حضوروهمراهی مشتریان خود جشن سالانه ایی متفاوت وجذاب را برای مشتریانش برگزار کرد که مورد توجه مالکان این برند قرارگرفت.

جهت ورود به لیست مشتریان ویژه برند فونیکس اینجا کلیک کنید.

این مراسم با حضور مالکان محصولات فونیکس و مدیران ارشد برند فونیکس برگزار شد که نمایان گر توجه ویژه برند فونیکس به مشتریان خود است.

همانطور که در این مطلب به آن اشاره شد، پبش بینی می شود که سال آینده شاهد توجه ویژه برند فونیکس به مشتریان خود باشیم و برنامه هایی از این دست را در شهر های مختلف ایران ببینیم. اگر شما نیز علاقه مند به حضور در لیست مشتریان ویژه کاستومر اوپریشن هستید می توانید با ورود به لینک زیر اطلاعات خود را وارد نموده و پس از بررسی منتظر تماس پرسنل کاستومر اوپریشن باشید.

از جمله مهم ترین لحظات این مراسم می توان به برگزاری اجرای زنده موسیقی و بازی های مفرح خانوادگی اشاره کرد که با اضافه شدن گزینه قرعه کشی برای مشتریان این جذابیت جلوه بیشتری پیدا کرد.

گزارش جشن سالانه

جهت ورود به لیست مشتریان ویژه برند فونیکس اینجا کلیک کنید.

فونیکس به عنوان یکی ازبزرگترین ولوکس ترین برندهای خودرویی بازارکشوربا اتخاذ استراتژی مشتری محوربه دنبال حمایت و جلب نظر مشتریانش بوده است؛ برند فونیکس همواره با حمایت ازمشتریان خود در تلاش است میزان رضایت مندی مالکان این برند را افزایش دهد و دراین خصوص در یک سال گذشته با برگزاری برنامه های خاص و جذاب نظیر ایونت گلف و تنیس در شهرهای مختلف و همچنین برگزاری کمپین های آنلاین متنوع در زمینه تجربه رضایت بخش مشتری گام های بزرگی برداشته است.

در طی این مراسم حسین مهداد، مدیر کاستومر اوپریشن برند فونیکس از برنامه های سال آینده این واحد گفت، که در اینجا می توان به مهم ترین آن یعنی معرفی اپلیکیشن جامع مخصوص مشتریان برند فونیکس با امکانات متنوع جهت افزایش ارتباطات و سطح رضایت مشتریان اشاره کرد، پس به نوعی می توان گفت برند فونیکس اولین خودروساز ایرانی می باشد که در زمینه توسعه و معرفی اپلیکیشن اختصاصی مشتریان قدم های جدی برداشته است.

و اما در قسمتی دیگر از این مراسم شاهد برگزاری کارشو از تمامی محصولات فعلی فونیکس بودیم که توجه ویژه حضار به خودرو های تیگو 8 پرو مکس و اف ایکس از نکات قابل توجه آن بود. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که سال آینده برند فونیکس دو خودروی دیگر را به سبد محصولات خود  اضافه می کند که یکPHEV  SUV و یک سدان کلاس بی لوکس است.

سخن آخر

دیدار مستقیم تمامی حضار با مدیران ارشد برند فونیکس و سخن رانی تعدادی از مالکان در مورد تجربه استفاده از محصولات فونیکس نیز از نکات قابل توجه این مراسم بود.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و چرخان در تهیه آن نقشی نداشته است


منبع: https://charkhan.com/138883/%D8%AC%D8%B4%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D9%81%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B4/

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی