در جشنواره خلاقیت فونیکس، برنده سفر به چین باشید

طراحی مسکات:

در بخش دیگر این جشنواره، شرکت‌کنندگان مستعد می‌توانند مهارت های خود را با خلق ویدیوهای جذاب یا عکس‌های زیبا با خودروهای فونیکس خود به تصویر بکشند و تجربیات، ماجراجویی ها و لذتِ داشتن یک وسیله نقلیه لوکس را به اشتراک بگذارند.

فرآیند شرکت در  جشنواره:

شرکت‌کنندگان این جشنواره می‌توانند خلاقیت و مهارت‌های طراحی خود را با شرکت در بخش طراحی تی‌شرت به نمایش بگذارند. طرح های منحصر به فرد و چشم نوازی که نشان دهنده جایگاه برند فونیکس و ارزش های آن باشد. این طراحی بسیار ارزشمند است و به فونیکس امکان می‌دهد دیدگاه مشتریان خود را بهتر بشناسد.

به منظور شرکت در این جشنواره می‌توانید به لینک زیر مراجعه و فرم مشارکت را تکمیل نمایید.

 

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و چرخان در تهیه آن نقشی نداشته است

شایان ذکر است شرکت‌کنندگان تا 3 مرداد فرصت دارند تا آثار خود را برای فونیکس ارسال کنند.

امکان شرکت در این جشنواره، بخش‌های مختلفی را شامل می‌شود

تولید محتوا(عکس و ویدیو):

هدف اصلی این جشنواره ایجاد بستری برای ارتباط بهتر اعضای خانواده فونیکس و فرصتی برای اعضای این خانواده است تا برنده سفری بی نظیر به کشور چین شوند. برندهای پیشرو، اهمیت ویژه‌ای برای وفاداری مشتریان قائل هستند و به پاس این وفاداری، مشتریان فونیکس فرصتی ویژه برای سفر به چین خواهند داشت.

 


منبع: https://charkhan.com/146203/%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D8%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87/

با توجه به گستره پهناور چین، این کشور، اقلیم‌ها و فرهنگ‌های مختلفی را شامل می‌شود و این سفر، امکانی برای آشنایی با شهرهای بزرگ، زیبایی‌های کم نظیر، تاریخ و فرهنگ این کشور است که هر ساله میلیون‌ها گردشگر را به خود جذب می‌کند. برخی از این شهرها، قطب‌های اقتصادی و مالی چین هستند و با آسمان‌خراش‌های بلند و آثار تاریخی فراوان، یکی از مقاصد محبوب برای گردشگران را به خود اختصاص می‌دهند.

فرصت استثنایی برای سفر به چین، پایان این ماجرا نیست و به نفرات دوم و سوم این جشنواره نیز جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. در صورت علاقه به طراحی و تولید محتوا می‌توانید نتیجه خلاقیت خود را با فونیکس به اشتراک بگذارید.

برند فونیکس، این نقطه ایده‌آل را برای خود متصور است که بتواند چیزی فراتر از محصولات با کیفیت را به مشتریان خود ارائه کند. در این راستا باشگاه مشتریان فونیکس قصد دارد به پاس وفاداری مشتریان، تجربه ای به یاد ماندنی را رقم بزند و برای اولین بار ، از مالکان خلاق خودروهای برند فونیکس دعوت کرده است تا با شرکت در کمپین «از ایران تا چین ،عکس بگیر ،طرح بزن ،برنامه بچین» شانس خود را  برای سفری جذاب به چین محک بزنند.

ADS B1

بهترین محتوا در پلتفرم های رسانه های اجتماعی باشگاه مشتریان فونیکس نمایش داده می شود .

طراحی تی‌شرت :

یکی دیگر از بخش‌های این جشنواره، تخیل در راستای خلق یک مسکات جذاب برای برند فونیکس است. در تشریح مفهوم مسکات می‌توان گفت که کاراکتری گرافیکی یا عروسکی است که به نماد یا نشانه یک برند تبدیل می‌شود. این کاراکتر به شخصیت برند زندگی می‌بخشد، سفیر آن به حساب می‌آید و ارتباطی انسانی بین برند و مخاطبانش برقرار می‌کند. این مسکات باید ماهیت خودروهای فونیکس را به تصویر بکشد و برای مشتریان، یادآور این برند باشد.

نکته قابل توجه درباره سفر به چین این است که مشتریان در امتداد برنامه خود، گذری هم به کارخانه مادر خودروهای فونیکس خواهند داشت می‌توانند از نزدیک، درک بهتری از فرآیند به کارگیری تکنولوژی و سرعت رشد آن پیدا کنند.

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی