رسانه پایگاه خبری پزشکان و قانون-دراگمد

جامعه باید نگاه ویژه ای به پرستاران داشته باشد دکتر پروانه عزت آقاجری استادیار گروه پرستاری دانشکده علوم پزشکی مراغه به مناسبت هفته پرستار گفتگویی باروابط عمومی این دانشکده داشتند. دکتر مصری رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور در صدا و سیما با حجت الاسلام لطفی نیاسر مدیرکل مرکز قم دیدار و گفتگو کرد. کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه می باشد. راه اندازی بخش جراحی قلب در بیمارستان امیرالمومنین مراغه رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه از راه اندازی بخش جراحی قلب در بیمارستان امیرالمومنین این شهر خبر داد. کلیه حقوق وبسایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تربت اخبار دارو، پزشکی و تشخیص حیدریه می باشد.

  • در كنار ويژگي هاي مثبتي كه اينترنت براي تبديل شدن به اولين منبع كسب اطلاعات سلامت دارد، نبايد از ويژگي هاي منفي آن نيز غافل ماند.
  • ما در رسانه جراحتو سعی می کنیم با تولید محتوای باکیفیت و کاربردی برای شما عزیزان، بهترین و مجرب ترین پزشکان هر حوزه را معرفی نماییم.
  • کمیسیون Promote Prevent ما این پارادایم را تغییر داده و امیدواریم ادامه دهد.
  • نشست خبری دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با رسانه ها به صورت حضوری و به صورت برخط روز شنبه 25 دی 1400 در استودیو سلامت وزارت بهداشت برگزار شد.
  • مطالب/ نشست خبری رئیس دانشکده علوم پزشکی و رئیس اداره دامپزشکی شهرستان با اصحاب رسانه برگزار شد به گزارش روابط عمومی، این نشست در خصوص بیماری تب کریمه کنگو و با هدف آگاه سازی و رفع نگرانی برگزار گردید.
اگر كاربر در مقابل اطلاعات نادرست منفعلانه اقدام به تغيير رفتار سلامت خود كند عواقب خوشي براي او تصور نمي شود. اين نگراني زماني بيشتر مي‌شود كه نتايج تحقيقات نشان مي‌دهد كه 90 درصد از كاربران از اطلاعات سلامت آنلاين رضايت دارند (Cline & Haynes.2001). بدون اخذ مجوز کتبی از “مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی” پیگرد قانونی دارد. حدود یک و نیم سال قبل ایده داشتن رسانه‌ اختصاصی گروه پزشکان و قانون در هیئت اجرایی گروه مطرح و ‌پس از چندین ماه جدل‌، مباحثه و گفت‌وگوهای پرازحاشیه‌، خسته‌کننده و گاه دلگیر‌کننده، با اکثریتی شکننده تایید شد… گروه پزشکان و قانون برای تصویرسازی مفهوم جهانی و بشری فداکاری کارکنان سلامت، مراتب احترام‌، تواضع و سپاس خود را از جناب آقای بزرگمهر حسین‌پور، هنرمند شایسته و آزاده کشورمان اعلام می‌دارد و معتقد است دستانی چنین بزرگوار نیز شایسته بوسه هستند.

بهترین جراح زیبایی زنان در ایران【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

جست‌وجوگر اينترنتي اطلاعات سلامت ديگر محدوديت زماني و مكاني در جست‌وجوي اطلاعات ندارد. اينترنت حجم وسيعي از اطلاعات را براي تعداد بي شماري از افراد بطور آسان و سريع فراهم مي‌كند. از اين رو ابزار بسيار خوبي براي اجراي برنامه هاي پيشگيرانه و برنامه هاي آموزشي در حوزه سلامت است(Eng، 2005). همچنين بي نامي اينترنتي مي‌تواند به جست‌وجوگر اطلاعات سلامت اين امكان را بدهد تا بدون فاش ساختن هويت خود در فضاي وب جست‌وجو كند و جواب سوالش را بيابد.

رسانه‌ها بويژه رسانه هاي نوين با انتشار اطلاعات سلامت، به افراد را در پذيرش مسئوليت سلامت خود و نيز مديريت سلامت خود كمك شاياني مي‌دهند. رسانه با توجه به قابليت هاي بي نظيرش مي‌تواند بعنوان يك مكانيسم ارتباطي نقش مهمي را در زمينه سلامت ايفا كند. رسانه همواره در نمايش و معرفي تازه ترين نوآوري هاي پزشكي، تغيير در رفتار سلامت، توليد اطلاعات سلامت، نمايش تصاوير مربوط به سلامت، سبك زندگي، پزشكي، دارو و درمان و بيماري سهيم بوده است. رسانه هاي جمعي قدرت قابل توجهي در ساختن الويت ها -اين كه ما بايد به چه مسائلي بينديشيم- و چهارچوب بندي كردن مسائل – و اين كه چگونه بايد به آن مسائل بينديشيم، دارند. مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آخرین وضعیت رنگ بندی شهرهای کشور را اعلام کرد.

آمار هولناک دیابت در ایران؛ این رژیم غذایی از دیابت جلوگیری می‌کند

رسانه پایگاه خبری پزشکان و قانون-دراگمد

گزارش کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور در خصوص بخشی از احکام مهم اداری و استخدامی، حقوق و دستمزد و مالیات حقوق کارمندان حائز اهمیت است.

(Cotton & Gupta، 2004) حتي قابليت چند رسانه اي بودن اينترنت هم مي‌تواند جست‌وجوگر اطلاعات را در دريافت پاسخ سئوالش بيشتر ياري دهد. مثلا كاربر مي‌تواند زباني را كه مي‌خواهد اطلاعات به آن زبان باشد را انتخاب كند (Wathen & Burker، 2002). مطالب/ کلاس آموزشی “پیشگیری و درمان هاری” برگزار شد به گزارش روابط عمومی معاونت درمان، کلاس آموزشی “پیشگیری و درمان هاری”جهت پزشکان و پرستاران بخش اورژانس و سوپروایزرین بیمارستانها در سالن آمفی تئاتر معاونت درمان دانشکده برگزار گردید. این سامانه، زیرساختی‌ است که از طریق آن دوره‌های آموزشی غیرحضوری سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در اختیار جامعه پزشکی قرار می‌گیرد. اینجا محلی است برای تمام کسانی که می‌خواهند با دیدن بهترین آموزش ها، دانش خود را افزایش دهند. اولین جلسه شورای سیاست گذاری روابط عمومی و ارتباطات سازمان نظام پزشکی با حضور رئیس کل این سازمان برگزار شد.

جراحتو با دارا بودن بیش از میلیون ها بازدید ماهانه، به عنوان یکی از برترین و پر بازدیدترین وب سایتهای تخصصی در زمینه سلامتی و زیبایی می باشد.تمامی بازدیدکنندگان مجله جراحتو علاقه مند به حوزه های زیبایی و سلامتی هستند. کلینیک های زیبایی و شرکتهای فعال در حوزه پزشکی و زیبایی میتواند کاملا هدفمند باشد. مجوز راه اندازی مرکز پزشکی ایران پنجم شهریور 1354 در یکصد و سومین نشست شورای گسترش آموزش عالی صادر شد.

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی