سایبان ماشین و نقش پر رنگ آن در حفاظت از وسیله نقلیه

تهیه و تولید می ‌شود. با گرفتن مشاوره لازم و توجه به شرایط مختلف آب‌ و هوایی منطقه‌ی خود می ‌توانید هر یک از متریال‌ های مذکور را استفاده نمایید.

 نصب سایبان ماشین در فضا اداری و عمومی

برچسب ها : سایبان ماشین,سایبان,سایبان ماشین ارزان

اگر قصد خرید سایبان ماشین ارزان ‌قیمت را دارید به هر یک از نکات گفته ‌شده در ادامه این مقاله توجه کنید. برای خرید سایبان ماشین بهتر است که ابتدا از کیفیت متریال به کار برده شده در سایبان اطمینان لازم را کسب نمایید، زیرا شما سایبانی را می ‌خواهید که عمر طولانی داشته باشد و با استفاده از مواد با کیفیت و به ‌صرفه در رسیدن به هدف مورد نظر شما را یاری رساند.
اگر هدف شما خرید سایبان ماشین ارزان ‌قیمت می ‌باشد، باید وسیله ‌ای را انتخاب نمایید که ماشین را به‌ طور کامل تحت پوشش خود قرار دهد. علاوه‌ بر آن بهتر است از سایبان ماشینی استفاده شود که در برابر هر یک از عوامل مذکور مقاومت بالایی داشته و سبک ‌وزن باشد تا بتوانیم سایبان را به راحتی به مکان مورد نظر انتقال دهیم.

سایبان ماشین، وسیله ای کاربردی

 

چه سایبانی برای شما مناسب است؟

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و چرخان در تهیه آن نقشی نداشته است


منبع: https://charkhan.com/127924/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D9%88-%D9%86%D9%82%D8%B4-%D9%BE%D8%B1-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%A2%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D9%81%D8%A7%D8%B8%D8%AA-%D8%A7%D8%B2/

با نصب سایبان ماشین می ‌توانیم به ‌عنوان عاملی محافظ و بازدارنده در برابر هر گونه آسیب نظیر سرقت استفاده کنیم.

 • صرفه ‌جویی در مصرف انرژی
سبب محبوبیت این سازه سبک گردیده ‌است. با نصب سایبان ماشین از اشعه ماوراء بنفش و گرد و خاک یا دیگر عوامل محیطی آسیب ‌زا نظیر باران ‌های اسیدی می ‌توانیم ماشین خود را محافظت کنیم و فضایی امن و مطمئن برای ماشین فراهم آوریم.
ایجاد فضایی سرپوشیده برای استراحت و جلوگیری از ورود عوامل مختلف برای ماشین‌ ها امری بسیار مهم و حیاتی می ‌باشد. سایبان می ‌تواند نقش پر رنگی را در حفاظت از وسیله نقلیه شما فراهم آورد. سایبان ‌ها برای ماشین امروزه در شکل‌ ها و طرح‌ های گوناگونی تولید و استفاده می ‌شوند. این سایبان‌ ها با اندازه های خاص برای ماشین طراحی و قابل ‌اجرا در فضا هایی با ابعاد مختلف هستند.

کسب امتیازات مختلف با نصب سایبان ماشین ارزان

سایبان ماشین با قیمتی ارزان و با ساختاری دائمی راه‌ حل بسیار مناسبی برای حفاظت از وسیله نقلیه شما می ‌باشد.

 • محافظت در برابر عوامل مختلف منطقه ای

نکته بسیار مهم هنگام خرید سایبان ماشین که می ‌بایست افراد مد نظر داشته باشند، این است که چه سایبانی برای آن ‌ها مناسب ‌تر است؟ سایز و اندازه آن چقدر باشد؟
هزینه پرداختی را پیش ‌از خرید سایبان بهتر است تعیین نمایند تا با توجه به بودجه مورد نظر خود، محصولی با کیفیت بالا خریداری کنید. همچنین بهتر است که در انتخاب پوشش و سازه سایبان نیز دقت لازم را به عمل آورند که سایبان با دوام و طول عمر بیشتری داشته باشند. بهتر است بدانیم که سایبان ‌های امروزی با متریال ‌های مختلفی نظیر

 • انواع پارچه‌ ها
 • ورق ‌های فلزی
 • ورق ‌های پلیمری همچون ورق یو پی ‌وی سی و پلی‌کربنات

ممکن است این سوال برای شما نیز به وجود آید که بهتر است در هنگام خرید سایبان ماشین به چه نکاتی توجه داشته ‌باشیم. در ادامه به بررسی دو نکته بسیار مهم و حائز اهمیت خواهیم پرداخت که شما را در انتخاب سایبان ماشین ارزان ‌قیمت یاری می ‌رساند.

 1. ابتدا بهتر است که دقت داشته باشید در زمان خرید سایبان ماشین پوششی برای سایبان به کار برده شده باشد که گرما را بیش ‌از حد به فضای زیرین سایبان منتقل نکند تا سقف ماشین دچار آسیب جدی نگردد.
 2. علاوه ‌بر آن بهتر است در هنگام خرید سایبان ماشین زاویه تابش نور خورشید و سقف مورد نظر را اندازه ‌گیری کنید تا مانع ورود نور خورشید به داخل فضا شوید.

در ادامه به یکی از بهترین و با تجربه ‌ترین گروه‌ ها در زمینه طراحی و اجرا انواع سایبان ها به ‌ویژه سایبان ماشین ارزان ‌قیمت خواهیم پرداخت. این مجموعه دارای دانش و مهارت کافی در زمینه تولید انواع سایبان ارزان‌ قیمت می ‌باشد. سایبان هایی که در سریع ‌ترین زمان ممکن با کیفیت بسیار بالا و قیمتی مقرون ‌به ‌صرفه در مکان ‌های متعدد قابل نصب هستند.

مجموعه سایه سازان کوروش

قسمتی از پروژه های سایه سازان کوروش: سایبان ماشین اداره محیط زیست تهران، سایبان اداری انرژی اتمی تهران، سایبان ماشین دانشگاه داروسازی خرم آباد، سوله سبک شرکت مولفیکس، سایبان محوطه و سایبان بارانداز صنایع غذایی بیژن و …

سایبان ماشین

راهنمایی خرید سایبان ماشین ارزان قیمت

 

سایبان‌ ها در مقایسه با فضا های سر پوشیده نظیر گاراژ ها از مزایای بیشتری برخوردار هستند. بدون نیاز به صرف هزینه ‌های سنگین می ‌توانند از ماشین شما محافظت را به عمل آورند.

 •  تطبیق‌ پذیری
 

سایبان ها به ‌عنوان یک سر پناه و سر پوش دائمی در منازل یا مراکز اداری و سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. نور شدید خورشید در طولانی ‌مدت به وسیله نقلیه شما آسیب جدی وارد می ‌نماید. سایبان ماشین می ‌تواند متناسب با نیاز افراد با قیمتی مناسب همراه با مزایای متعدد قابل نصب باشد. در ادامه به بررسی برخی از امتیازاتی که با نصب سایبان ماشین ارزان ‌قیمت کسب می ‌نماییم، می‌ پردازیم.

 •  جایگزینی سایبان با قیمتی مقرون ‌به ‌صرفه

یکی از کاربرد های انواع سایبان‌ ها، برای فضا های اداری به منظور ایجاد نظم بیشتر و فضایی محافظ برای ماشین‌ ها می ‌باشد. با افزایش جمعیت و افزایش رو به ‌رشد ماشین های شخصی افراد در هنگام رفتن به محل کار خود ترجیح می‌دهند تا در فضایی با امنیت بیشتر ماشین خود را پارک کنند.
هنگام خرید سایبان برای این فضا ها بهتر است به اقلیم و جغرافیای منطقه توجه لازم را داشته باشید. با نصب سایبان برای فضا های پر رفت ‌و آمد می ‌توانید با صرف کمترین هزینه به ‌آسانی فضای امن و مطمئن را برای کارکنان و کارمندان فراهم کنید تا با خیال راحت ماشین خود را در این فضا پارک کنید.
علاوه‌ بر آن با نصب سایبان ماشین ارزان ‌قیمت در فضای اداری می‌ توانید ورود و خروج انواع ماشین ‌ها را به داخل فضای عمومی کنترل کنید. این سایبان ها به شکل ‌های یک ‌طرفه و دو طرفه نیز طراحی می ‌شوند و می‌توانند با ایجاد پوشش مناسب در هزینه‌ های افراد صرفه‌ جویی مناسبی را به عمل آورند.

 نصب سایبان ماشین

بهتر است بدانیم با توجه به نوسانات بازار، قیمت سایبان ماشین در حال تغییر است. قیمت سایبان ماشین به فاکتور های مختلفی نظیر پوشش به‌ کار رفته شده در سایبان، مصالح مورد نظر، کیفیت آن، جنس سازه، ابعاد و اندازه‌ ها، مساحت سایبان و تجهیزات و اجزای مورد نیاز برای نصب آن بستگی دارد.

 

 چگونه سایبان ماشین ارزان ‌قیمت بخریم؟

برای نصب بر طراحی سایبان ماشین بهتر است به مراکز و گروه‌ های با تجربه و دارای مهارت بالا مراجعه کنید. ممکن است افراد در نظر داشته باشند که طراحی و ساخت سایبان ماشین کار آسان و ساده ‌ای است اما استحکام و زیبایی آن از نکات بسیار حائز اهمیت است که با مراجعه به نمایندگی ‌ها و شعب حرفه ‌ای و با تجربه امکان ‌پذیر است. کیفیت ساخت و جوشکاری سازه مورد نظر، استفاده از جنس مناسب برای سایبان، محل قرارگیری آن، اندازه و نکات دیگر از مواردی است که باید هنگام راه ‌اندازی سایبان به آن توجه داشت.

 

تلفن تماس: 09123793120

با مراجعه به سایت مجموعه سایه سازان کوروش می ‌توانید سایبان ‌های تولید شده در این مجموعه را مشاهده کنید و با نحوه اجرا و عملکرد آن نیز آشنا گردید. علاوه‌ بر آن جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لازم پیش ‌از خرید نیز می ‌توانید از طریق شماره زیر با کارشناسان و همکاران ما در تماس باشید تا سایبانی متناسب با محل خود و اقلیم منطقه خریداری نمایید.

سایبان ماشین ارزان

همان ‌طور که می ‌دانیم سایبان ‌ها در برابر گرما و نور شدید از ماشین محافظت لازم را به عمل می ‌آورند. با ایجاد سایه مطلوب محیطی خنک را برای وسیله نقلیه شما نیز فراهم می‌کنند که این امر سبب می‌گردد تا افراد برای خنک کردن فضای داخلی ماشین نیاز به صرف انرژی نداشته باشند. همچنین در فصول سرد سال نیز برای گرم کردن فضای داخلی نیاز به روشن ‌شدن دائمی بخاری در ماشین نباشد.

سایبان ماشین و نقش پر رنگ آن در حفاظت از وسیله نقلیه

از دیگر امتیازات نصب سایبان ماشین محافظت در برابر عواملی چون گرد و غبار، باد های شدید، بارش باران، برف، تگرگ و یا فضولات پرندگان می ‌باشد.

بهتر است بدانیم که سایبان ماشین امروزه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و به یکی از وسایل رایج و پرفروش مبدل گردیده ‌است. سایبان ماشین که توسط اکثر افراد در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد، در طول روز از خطرات متعددی ماشین را محافظت می ‌نماید. توصیه ما برای افرادی که ماشین و یا وسیله نقلیه شخصی دارند نصب سایبان می ‌باشد تا از هزینه ‌های اضافی برای تعمیر یا تعویض ماشین خود جلوگیری کنند.
علاوه ‌بر آن با نصب سایبان می ‌توان فضایی زیبا با نمایی شیک در مکان خود ایجاد کنید. با طراحی زیبا و جذاب می ‌توانید جلوه ی محیط پیرامون خود را دو چندان نمایید. این سایبان‌ ها در مکان ‌هایی نظیر:

 •  اداره‌ ها و سازمان ها
 • محیط‌ های تجاری
 •  هتل ‌ها
 • ساختمان‌ های مسکونی و ویلا ها
  مورد استفاده قرار می‌گیرند. سایبان ماشین ارزان به شکل ‌های مختلفی نظیر سایبان‌ های ثابت و متحرک امروزه تولید و به بازار عرضه می‌گردد.

پیش از خرید سایبان ماشین ارزان چه فاکتور هایی را بررسی کنیم؟

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی