معرفی بهترین و جامع ترین کتاب های کمک درسی نظام جدید » حرف آخر | ketabko

بسیاری از دانش‌آموزان در ابتدا تلاش می‌کنند از تجربیات افراد باسابقه و برتر در این حوزه استفاده کنند. اگر دانش‌آموز بخواهد از منابع معرفی‌شده توسط تمام این افراد کمک بگیرد، با تلنباری از کتاب‌های کمک‌درسی مواجه می‌شود. ✓ به عنوان نکته پایانی اضافه می‌کنیم که در زمان سفارش کتاب کمک درسی حتما به سال انتشار کتاب، نام ناشر، سری چاپ و قیمت کتاب کمک درسی دقت کنید. مهم‌ترین ویژگی مجموعه کتاب سیر تا پیاز گاج خودآموز بودنِ آن‌ها است؛ این موضوع به دانش‌آموز کمک می‌کند تا حدی خودکفا از کلاس‌های آموزشی برای فهم بهتر مطالب درسی تلاش کند. به همین خاطر سیر تا پیاز گاج قطعا یک کتابِ مختصر نیست و درس‌نامه‌های مفصل و جامعی دارد. درحقیقت کتاب ایکیوسان هفتم برای هر درس، علاوه بر درس‌نامه، به آموزش تکنیک‌های تست‌زنی مباحث درسی هم می‌پردازد.

کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه

رک و پوست‌کنده بگوییم که اگر دانش‌آموزان راه و رسم استفاده از گام به گام را بلد نباشند، خیلی سریع در تله کپی‌ کردن پاسخ تمرین‌های کلاسی از این منبع به دفتر تکالیف‌شان می افتند که آفت بزرگی است. انتشارات مهروماه نو کتاب های مختلفی از جمله کتاب کار، کتاب های تست موضوعی و کنکوری، مجموعه پرطرفدار و محبوب لقمه، کتاب نمونه آزمون و… ارائه می دهد که در نوع خود، عالی و پربازده هستند. اگر به کتاب های انتشارات مهروماه علاقه دارید، می توانید خیلی راحت برای خرید کتاب کمک درسی با تخفیف، به فروشگاه سر بزنید و همه کتاب هایی که نیاز دارید را با قیمت عالی و تحویل سریع تهیه کنید. نشر الگو در زمینه تألیف انواع کتاب های کمک آموزشی برای پایه های مختلف، به خصوص متوسطه دوم و کنکور فعالیت می کند و کتاب های بسیار مفیدی هم برای تیزهوشان و المپیاد ارائه می دهد.

  • انتشارات خیلی سبز دارای کتاب‌های پرطرفدار به خصوص در درس زیست شناسی است که نزدیک به ۹۰ درصد دانش آموزان از این کتاب‌ها استفاده می‌کنند.
  • به همین‌ منظور، پیشنهاد می‌کنیم خرید کتاب‌ کمک درسی خود را به سایت ما بسپارید؛ زیرا با ذکر مشخصات و رویکرد کتاب‌ها می‌توانید منبع درسی مدنظر خود را بیابید.
  • این کتاب‌ها شامل درس‌نامه‌ها، مثال‌ها، تست‌ها و پاسخ‌نامه‌های تشریحی هستند و دروس را به‌صورت عمقی به دانش‌آموزان می‌آموزانند.
  • یعنی دانش آموز با تهیه یک کتاب جامع ماجراهای من و درسام می تواند علاوه بر مطالعه و یادگیری نکته های مختلف، به کمک تمرین ها و انواع سوالات متنوع کتاب کمک درسی خود را محک بزند.
معرفی بهترین و جامع ترین کتاب های کمک درسی نظام جدید » حرف آخر | ketabko

در حال حاضر، اغلب نشرها کتاب‌های تشریحی، آموزشی، موضوعی و تستی را منتشر می‌کنند اما هر نشر، در برخی از این منابع ممتاز عمل کرده است. به‌طور مثال، نشر الگو در کتاب‌های موضوعی به‌طرزی عالی عمل می‌کند؛ در حالی که انتشارات گاج در کتاب‌های جامع سرآمد است. کتاب‌های تشریحی دسته‌ای از بهترین منابع کمک‌درسی هستند که سوالات را با توضیحاتی کامل پاسخ می‌دهند. این منابع برای افرادی مناسب به حساب می‌آیند که می‌خواهند امتحانات نهایی خود را با موفقیت پشت سر بگذارند، زیرا تنوع سوالات در این دسته از کتاب‌ها زیاد است و سبب آشنایی دانش‌آموزان با انواع پرسش‌های امتحانی می‌شود. از سوی دیگر، پاسخ‌های تشریحی و توضیحات کامل آن‌ها نیز به‌عنوان منبعی آموزشی به شمار می‌رود.

کتاب جامع هفتم کارپوچینو نمونه سوالات متنوعی برای درک بهتر مفاهیم کتاب است. مطالعه کتاب‌های کمک درسی و کمک آموزشی برای دانش‌آموزان مقطع هفتم، هشتم و نهم دوره اول دبیرستان می‌تواند مکمل مهم و جذابی باشد. چراکه این دسته از دانش‌آموزان با مطالعه دقیق کتاب‌های مرتبط با عناوین درسی خود می‌توانند تمرین‌ها و درسنامه‌های کامل‌تری را بخوانند و به این واسطه آمادگی کامل‌تری برای حضور در آزمون‌های پایان ترم مدارس داشته باشند.

ماجراهای من و درسام ریاضی هفتم خیلی سبز

حرف آخر از برترین اساتید کشور بهره گرفته و از جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا استفاده می کند. برای استفاده بسیاری از امکانات گاما و خیلی از وبسایت ها باید جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید. همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش آماده دریافت سوالات، نظرات و انتقادات شما هستند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد سایت کتابکو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی