نرم افزار CRM چیست؟ مدیریت ارتباط با مشتری چه ویژگی‌هایی دارد و چگونه به کسب‌وکار شما کمک می‌کند؟-نرم افزار CRM

نرم افزار CRM می تواند کلیه این امور را تنها با چند کلیک ساده برای شما انجام دهد. استفاده از نرم افزار CRM می‌تواند تا ۴۰% دقت پیشبینی کارشناسان سازمان شما را افزایش دهد. نرم افزار دانا نسخه ابری یا محلی، کدام برای شما مناسب تر است؟ رو مطالعه کنید. برای تیم­های فروش هدف تعیین کنید و در هر لحظه در داشبورد نرم افزار CRM دانا، میزان تحقق هدف هر تیم یا کارشناس رو ببینید و ستاره های فروش رو شناسایی کنید. مطمئن باشید همه افراد شرکت شما عاشق کار با نرم افزار CRM دانا خواهد شد. در هر کسب و کاری، تعداد زیادی فرآیند و روال کاغذی یا مبتنی بر فایل­‌های اکسل وجود داره که انرژی و زمان زیادی رو به خودشون مشغول میکنند.

آموزش اتصال دامنه به هاست

عملکرد این سیستم بیشتر روی خدمات پس از فروش و پاسخ به سوالات و مشکلات مشتریان است. به‌ این ترتیب که هر زمان سوال یا مشکلی از سمت مشتری به سازمان بیاید، این سیستم به‌طور خودکار بخش هدف را تعیین و مشکل را به آن ارجاع می‌دهد. این مهم از چرخیدن مشتری در سازمان جلوگیری می‌کند و باعث افزایش سطح رضایت او می‌شود.

تمام اطلاعات تماس و آدرس مشتریانم را به صورت جداگانه فردی و سازمانی می خواهم. می توان مشتریان را دسته بندی نمود و روی مشتریان کلیدی و سودآور تمرکز کرد، چنانچه می دانیم طبق قانون پارتو 80% فروش شرکت از 20% مشتریان حاصل می شود. ما تیمی از افراد متخصص هستیم که علاقه‌ی زیادی به تکنولوژی‌های روز داریم. کار تیمی را به خوبی می‌شناسیم و مشتریمان، کارکنانمان و صنعتمان را رو به جلو می‌رانیم و فراتر از انتظاراتشان ظاهر می‌شویم. درخواست مشتریان را در فرآیندهای مختلف سازمان به خوبی تحت پوشش قرار می دهد.

مطالب مشابه را نیز بررسی کنید :

نرم افزار CRM چیست؟ مدیریت ارتباط با مشتری چه ویژگی‌هایی دارد و چگونه به کسب‌وکار شما کمک می‌کند؟-نرم افزار CRM در این صفحه از نرم افزار CRM تحت وب می توان جواب سوالات فوق و بسیاری از سئوال های دیگر را در یک نما مشاهده کرد. © کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت کارا افزار ایده آل محفوظ می باشد. کاربري ساده و آسان و کامل ترين ابزار مديريت مشتريان سادگي و کاربرپسندي مهم ترين دغدغه براي کاربران يک نرم افزار مي باشد. سهولت در استفاده و يادگيري نرم افزار در کمترين زمان، مهم ترين قابليت اين ابزار مي باشد. استفاده از صفحه‌گسترده برای مدیریت شرکت به معنای وارد کردن داده‌ها به صورت دستی، کشف آنچه مهم است و سپس ایجاد یک روش گرافیکی برای ارائه این داده‌ها است.

  • در بازاریابی، مزیت‌های محصولات و خدمات برای مشتریان بالقوه به اشتراک گذاشته می‌شود.
  • کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب زومیت تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر نرم افزار چیست است.
  • به عنوان مثال، هنگامی که یک فروشنده با مشتری صحبت می‌کند و بیشتر در مورد او می‌آموزد، می‌تواند فیلدهای خاصی را در پرونده آن شخص پر کند یا روی پرونده خود یادداشت کند.
  • راه اندازی نرم افزار CRM در سازمان، به شما کمک می‌کند تا برنامه‌های متعددی برای ارتباط با مشتریان تعریف کنید.
  • به عنوان نمونه، واحدها بازاریابی و فروش از این اطلاعات برای دسته بندی مشتریان، ایجاد کمپین های تبلیغاتی هدفمند و …

این امر باعث حذف کارهای تکراری و در نتیجه آزاد شدن وقت پرسنل، برای انجام و رسیدگی به کارهای مهم‌تر می‌شود. هدف سی آر ام، این است که ارتباط با مشتریان و نحوه پاسخ به نیازها و در خواست های آنها را به بهترین شکل مدیریت کند، طبیعتا این امر باعث موفقیت روز افزون کسب و کارمان خواهد شد. سپس با استفاده از ابزار موجود در CRM، فرآیندهای کاری ایجاد شود و مشتریان را قادر سازد به آسانی در میان فرآیند بازاریابی، فروش و پشتیبانی جریان پیدا کنند و هر مشتری را بتوان در این فرآیند مانیتور کرد. نرم افزار CRM روشی متمرکز و سازمان یافته را برای ردیابی و مدیریت تعاملات با مشتری در اختیار کسب و کارها قرار می دهد. این شامل همه چیز می شود، از ارتباطات فروش و بازاریابی گرفته تا درخواست های خدمات مشتری و اطلاعات صورتحساب. آینده پیش روی بازاریابی ، ارتباط یک به یک با مشتریان است نرم افزار جامع CRM سهند راهکاری استراتژیک برای بررسی و تحلیل فرآیندهای طراحی، اجرا و تحلیل در عملیات بازاریابی در کلیه کانال های سنتی ، دیجیتال و شبکه های اجتماعی است.

بهینه سازی امور بازاریابی

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی