ورود رسمی کامل دیزل به صنعت خودروسازی در نمایشگاه مشهد

بنابر اطلاعات رسیده اولین محصول کامل دیزل در نمایشگاه خودروی مشهد رونمایی خواهد شد. البته هنوز اطلاعات و مشخصات دیگری از اولین محصول کامل دیزل به دست نیامده است. با این حال تولید در زمانی کوتاه و رونمایی از اولین محصول در نمایشگاه مهم و بزرگ خودروی مشهد نشان می دهد که این شرکت حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.


ADS B1

در پی انتشار پوستر جدیدی از سوی مجموعه کامل دیزل در صفحه اینستاگرامی رسمی این مجموعه، به نظر می‌رسد که باید شاهد ورود رسمی این شرکت فعال در حوزه خودروهای تجاری به صنعت خودروسازی کشور باشیم.

در واقع به نظر می رسد کامل دیزل ترجیح داده است که از همان ابتدای کار با دست پر اعلام حضور کند و تولید اولین محصول در کمتر از 6 ماه نشان می دهد که قرار است علاوه بر افزایش تنوع و تولید در حوزه خودروهای کار و تجاری ، رقابت در این بخش شدیدتر و گرم تر خواهد شد.

 
منبع: https://charkhan.com/146158/%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AF%DB%8C%D8%B2%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1/

به گزارش پایگاه خبری چرخان، این روزها با افزایش توان مهندسی در حوزه خودروهای تجری و البته تسهیل واردات خودرو، بخش خصوصی در این حوزه بیش از پیش فعال شده است.

در این میان، کامل دیزل یکی از خودروسازان تجاری و کار است که به تازگی به جرگه تولید کنندگان پیوسته است. این شرکت فعالیت خود را از زمستان سال گذشته آغاز کرده است و در همین مدت کوتاه به نظر می رسد که قرار است به زودی اولین محصول این شرکت معرفی و رونمایی شود.

یه عاشق ماشین؛

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی