کراس لایف به چه معناست؟

 

  1. سبز شدن: وقت حفاظت از سیاره

 

  1. تعریف مجدد سبک زندگی

 

کراس°لایف به چه معناست؟

 

ایکس 33 کراس، کراس اور جدید ام‌وی‌ام سرانجام توسط مدیران خودرو رونمایی شد. کراس اوری که از زبان طراحی مدرن و امکاناتی فراتر از سگمنت خود بهره می‌برد و به نظر می‌رسد به کراس اوری محبوب در بازار ایران تبدیل شود. اما ایکس 33 کراس، یک ویژگی خاص دیگر نیز دارد. این کراس اور قرار است نماینده سبک زندگی جدید ام‌وی‌ام با عنوان کراس لایف باشد. حال کراس لایف به چه معناست؟

  1. آینده نزدیک می‌شود: تغییر را در آغوش بگیرید

  1. کشف خود

پس می‌توان گفت که کراس لایف به طور خلاصه به معنی جرات حرکت داشتن به سمت آینده است و برای این حرکت آنچه نیاز است، تعریف مجدد سبک زندگی، سبز شدن برای حفاظت از سیاره زمین و دنبال کردن علایق با شور و اشتیاق است. زمانی که ما تغییر را در درون خود آغاز می‌کنیم و هدف خودمان را کشف می‌کنیم. کراس لایف در واقع  حرکت به سمت آینده است.

حرکت به سمت آینده فرصتی برای کشف عمیق خود است. حرکت در مسیر ناشناخته‌ها، استعدادهای پنهان ما را برایمان آشکار می‌کند پس می‌بایست در این مسیر همواره آماده پذیرش و یادگیری باشیم تا پتانسیل واقعی خود را کشف کنیم.

همان‌طور که آینده به ما نزدیک می‌شود، همزمان فرصتی به ما می‌دهد تا شیوه زندگی خود را بازتعریف کنیم. از آنچه در گذشته بودیم عبور کرده و برای بهتر شدن تلاش کنیم. برای زندگی خود هدف‌های مهمی برگزینیم و در مسیر درست قدم برداریم.

ADS B1

یکی از مهم‌ترین چالش‌های آینده، حفاظت از سیاره زمین است. مسئولیتی که به عهده همه جهانیان است و ما نیز به‌عنوان بخشی از جامعه جهانی می‌بایست سبک زندگی خودمان را به شکلی تغییر دهیم که  به سبز شدن و نجات زمین از نابودی کمک کنیم.

سرعت پیشرفت فناوری به ما می‌گوید که آینده دیگر افقی در دوردست نیست. بلکه همچون جزر و مد دریا گذشته را در خود می‌کشد و به سرعت نزدیک می‌شود. پس این ما هستیم که می‌بایست برای شکوفایی در این چشم‌انداز ذهنیت خود را آماده کنیم و تغییر را در آغوش بگیریم.

 

  1. زندگی بر پایه اشتیاق

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و چرخان در تهیه آن نقشی نداشته است


منبع: https://charkhan.com/146502/%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%B3-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%81-%D8%A8%D9%87-%DA%86%D9%87-%D9%85%D8%B9%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

اگرچه تغییر، اتفاقی جذاب است اما هنگام تغییر نباید فراموش کرد که زندگی بدون اشتیاق بی‌معنا خواهد بود. پس باید همواره به درون نگاه کرد و با خود ارتباط گرفت. آینده ما را دعوت می‌کند تا احساسات خود را دوباره کشف کنیم و بر پایه اشتیاق زندگی کنیم.

توسط مهدی خطیبی

مهدی خطیبی